BURY.transport to flota ponad 120 nowoczesnych zestawów chłodniczych, składająca się z ciągników marki MAN oraz naczep Schmitz o ładowności do 22500kg, 3 chłodni z podwójną podłogą czyli tzw. doubledeckerów, mogących przewozić nietypowe i delikatne ładunki oraz chłodni przeznaczonych do przewozu świeżego mięsa. Specjalizujemy się w przewozie ładunków o podwyższonym ryzyku transportu. Nasz Zespół to najlepsi, godnymi zaufania Kierowcy. W BURY.transport zatrudniamy blisko 200 osób na stanowisku Kierowca Międzynarodowy.

 

Firma Bury to Ekspert w Dziedzinie Transporu Międzynarodowego

Spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa w transporcie towarów wysokowartościowych.

Zapraszamy do KONTAKTU  📞

 

 

 

Koncentrujemy się na działaniach zmierzających do zapewnienia jak największego profesjonalizmu i kompleksowości usług pozwalających na osiągnięcie satysfakcji naszych Klientów. Naszą wizytówką jest wysoka jakość usług, dlatego w 2012 roku wdrożyliśmy certyfikat ISO 9001, potwierdzający nasze działanie zgodnie z międzynarodowymi standardami w zakresie transportu, a także serwisu pojazdów.

 

W 2002 r. powołana do życia własna flota transportowa przystąpiła do zrzeszenia ZMPD. Wszystkie pojazdy wyposażone są w agregaty chłodzące firmy Carrier z możliwością robienia wydruków termograficznych oraz w monitoring GPS, co gwarantuje pewność i bezpieczeństwo przewożonych ładunków oraz możliwość natychmiastowej reakcji w sytuacji kryzysowej.

 

W 2016 roku otrzymaliśmy oficjalny Certyfikat TAPA, świadczący o utrzymaniu przez Bury Sp. z o.o. najwyższych standardów bezpieczeństwa przewożonego ładunku o podwyższonym ryzyku transportu. Certyfikat Logistyczny to zapewnienie ciągłego monitorowania przewożonych zasobów, a także dbania o ich bezpieczeństwo w magazynie i podczas transportu.

W 2021 roku uzyskaliśmy Certyfikat GDP, potwierdzający zgodność funkcjonowania naszej firmy z Dobrą Praktyką Dystrybucyjną. Pozytywna certyfikacja upoważnia nas do przewozu farmaceutyków na terenie krajów Unii Europejskiej.

 

Zatrudniamy ponad 170 doświadczonych i kompetentnych kierowców. Każdy kierowca międzynarodowy, pracując w podwójnych obsadach, dojeżdża do Klientów w najkrótszym możliwym czasie. Dzięki temu świadczymy usługi transportowe na najwyższym poziomie i gwarantujemy zachowanie w najwyższej jakości przewożonych przez nas produktów.
Świadczymy usługi transportowe o zasięgu ogólnoeuropejskim. Powierzone nam ładunki przewozimy m.in. do takich krajów jak: Hiszpania, Grecja, Francja, Anglia, Niemcy, Włochy, Portugalia, Ukraina, Rumunia.

GDP_Good Distribution Practice
Najwyższe standardy bezpieczeństwa w transporcie towarów o wysokiej wartości.