BURY.transport to to flota ponad 120 nowoczesnych zestawów chłodniczych, składająca się z ciągników marki MAN oraz naczep Schmitz i Krone o ładowności do 22500kg, 4 chłodnie z podwójną podłogą czyli tzw. doubledeckery mogące przewozić nietypowe, delikatne ładunki oraz 4 chłodnie tzw. „hakówki” przeznaczone do przewozu świeżego mięsa w postaci półtuszy.

 

Firma Bury to Ekspert w Dziedzinie Transporu

 

 

 

Koncentrujemy się na działaniach zmierzających do zapewnienia jak największego profesjonalizmu i kompleksowości usług pozwalających na osiągnięcie satysfakcji naszych Klientów. Naszą wizytówką jest wysoka jakość produktów, dlatego w 2014 roku wdrożyliśmy ogólnoświatowy certyfikat ISO 22000.

 

W 2002 r. powołana do życia własna flota transportowa przystąpiła do zrzeszenia ZMPD. Wszystkie pojazdy wyposażone są w agregaty chłodzące firmy Carrier z możliwością robienia wydruków termograficznych oraz w monitoring GPS, co gwarantuje pewność i bezpieczeństwo przewożonych ładunków oraz możliwość natychmiastowej reakcji w sytuacji kryzysowej.

 

W 2016 roku otrzymaliśmy oficjalny Certyfikat TAPA, świadczący o utrzymaniu przez Bury Sp. z o.o. najwyższych standardów bezpieczeństwa przewożonego załadunku o podwyższonym ryzyku transportu. Certyfikat Logistyczny to zapewnienie ciągłego monitorowania przewożonych zasobów, a także dbania o ich bezpieczeństwo w magazynie i podczas transportu.

W 2021 roku uzyskaliśmy Certyfikat GDP, potwierdzający zgodność funkcjonowania naszej firmy z Dobrą Praktyką Dystrybucyjną. Pozytywna certyfikacja upoważnia nas do przewozu farmaceutyków na terenie krajów Unii Europejskiej.

 

Zatrudniamy ponad 170 doświadczonych i kompetentnych kierowców, którzy pracując w podwójnych obsadach dojeżdżają do klientów w najkrótszym możliwym czasie. Dzięki temu świadczymy usługi transportowe na najwyższym poziomie i gwarantujemy zachowanie najwyższej jakości przewożonych przez nas produktów.
Świadczymy usługi transportowe o zasięgu ogólnoeuropejskim. Powierzone nam ładunki przewozimy m.in. do takich krajów jak: Hiszpania, Grecja, Francja, Anglia, Niemcy, Włochy, Portugalia, Ukraina, Rumunia.

GDP_Good Distribution Practice