BURY.trade to największa dywizja firmy odpowiedzialna za handel owocami i warzywami.

Obecnie posiada w swojej strukturze:

 • 2 oddziały: w Lublinie i Krakowie
 • 6 przedstawicielstw na giełdach towarowych: w Lublinie, Krakowie, Warszawie, Rzeszowie, Katowicach i Poznaniu.
 •  

  Firma Bury to Ekspert od jakości owoców i warzyw.

   

  Koncentrujemy się na działaniach zmierzających do zapewnienia jak największego profesjonalizmu i kompleksowości usług pozwalających na osiągnięcie satysfakcji naszych Klientów. Naszą wizytówką jest wysoka jakość produktów, dlatego w 2014 roku wdrożyliśmy ogólnoświatowy certyfikat ISO 22000.

  Realizujemy zamówienia dla ponad 2000 punktów handlowych. Dostarczane przez nas produkty to gwarancja smaku i jakości. Owoce i warzywa znajdujące się w naszej ofercie pochodzą od najlepszych dostawców.

  Od marca 2017r. Od marca 2017r. możemy poszczycić się Certyfikatem GLOBAL G.A.P. w zakresie Chain of Custody, który gwarantuje segregację i identyfikację produktów – od pola aż do lady sklepowej.

  Współpracujemy bezpośrednio z producentami z krajów Europy oraz Ameryki Południowej i Azji. Jesteśmy największym importerem i dystrybutorem w południowo-wschodniej Polsce. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem magazynowym obejmującym łącznie 12000 m2 powierzchni. Posiadamy własne nowoczesne dojrzewalnie bananów oraz specjalistyczny transport.