BURY.trade to największa dywizja firmy odpowiedzialna za handel owocami i warzywami.

Obecnie posiada w swojej strukturze:
– 2 oddziały: w Lublinie i Krakowie oraz
– 6 przedstawicielstw na giełdach towarowych: w Lublinie, Krakowie, Warszawie, Rzeszowie, Katowicach i Poznaniu.

 

Firma Bury to Ekspert

od jakości owoców i warzyw.

 

 

Koncentrujemy się na działaniach zmierzających do zapewnienia jak największego profesjonalizmu i kompleksowości usług pozwalających na osiągnięcie satysfakcji naszych Klientów. Naszą wizytówką jest wysoka jakość produktów, dlatego w 2014 roku wdrożyliśmy ogólnoświatowy certyfikat ISO 22000.

Realizujemy zamówienia dla ponad 2000 punktów handlowych. Dostarczane przez nas produkty to gwarancja smaku i jakości. Owoce i warzywa znajdujące się w naszej ofercie pochodzą od najlepszych dostawców. Współpracujemy bezpośrednio z producentami z krajów Europy oraz Ameryki Południowej i Azji. Jesteśmy największym importerem i dystrybutorem w południowo-wschodniej Polsce. Od marca 2017r. możemy poszczycić się certyfikatem GLOBAL G.A.P. w zakresie Chain of Custody, który gwarantuje segregację i identyfikację produktów – od pola aż do lady sklepowej.
Dysponujemy nowoczesnym zapleczem magazynowym obejmującym łącznie 12000 m2 powierzchni. Posiadamy własne nowoczesne dojrzewalnie bananów oraz specjalistyczny transport.